Ціна 19500 грн. за один Гран Бег 

(500 кг. пелеты зольністю до 0.7% )

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Ціна вказана за один Гран Бег при замовленні від 2-х одиниць

Оренда одного Гран Бега - 100 грн./місяць

 

Зручний контейнер для зберігання і розподілу пелет (гранули з деревини).

Гран Бег це унікальна пропозиція по постачанню пелет, яке дозволить отримати 500 кг. екологічно чистого палива без будь-яких зусиль!

Гран Бег являє собою жорсткий контейнер для зберігання 500 кг гранул з деревини без попередньої стаціонарної (постійної) установки. Маючи невеликі габаритні розміри (0,8 м2) і естетичний вигляд, Гран Бег може зберігатися в гаражі, підвалі або під сходами.

Виконуючи роль ручного дозатора, або "міні-бункера", Гран Бег простий у використанні, чистий і легкий. Треба просто підставити відро або іншу ємність під Гран Бег, відкрити механізм вивантаження і взяти необхідну дозу пелет (7,5 кг гранул менш ніж за 15 секунд).

Коли контейнер стає порожнім, ми доставляємо Вам новий Гран Бег з пелетами і змінюємо на старий. Це можна порівняти з доставкою води для Вашого кулера.

Новий спосіб доставки та зберігання пелет вирішує проблему утилізації мішків, піддонів, стретч-плівки..

Гран Бег поставляється з пелет Екотоп, яка є 100% натуральною та виробляється з відходів продуктів лісової промисловості. Наші пелети виробляються тільки з необробленої деревини і не містять ніяких зв'язуючих еллементов. Після сушіння та подрібнення, сировина (тирса деревини листяних і хвойних порід) проходить тільки через прес, що дає на виході якісний, екологічно чистий продукт.

Доставка пелет в контейнерах Гран Бег 

Пеллета в контейнерах Гран Бег поставляється за попередньо підписаною угодою. Мінімальне річне замовлення - 10 Гран Бегів. Після підписання договору Ви маєте можливість замовляти по одному контейнеру Гран Бег з пелет, але вибрати на протязі року не менше кількості, прописаної в договорі.

Зверніть увагу! Контейнери не продаються, а здаються в оренду за договором, сроком на один рік. Вартість оренди залежить від мінімального річного замовлення.

Габаритні розміри Гран Бега:

Вартість доставки розраховується індивідуально, залежно від ваги пелети і з урахуванням відвантаження зі складу в смт. Бородянка, Київської області.

З питань придбання пелети чи брикетів RUF звертайтесь до наших менеджерів:

(044) 455 7898, (044) 455 7899

(067) 246 7408, (067) 246 7225Наше біопаливо

 • Брикети Екотоп (RUF)

  Прессованные древесные брикеты ЭКОТОП (RUF) являются 100% натуральными и производятся из отходов переработки продуктов лесопилок и деревообрабатывающей промышленности. Это опилки и щепа лиственных пород дерева.

  Перейти »

 • Пелета в контейнері Гран Бег (500 кг.)

  Гран Бег - це зручний контейнер для зберігання і розподілу пелет (гранули з деревини). Унікальная пропозиція по доставці пелет, яка дозволяє отримати 500 кг єкологічно чистого палива.

  Перейти »

 • Світла пелета в мішку (15 кг.)

  Пелети (або паливні гранули) Екотоп є 100% натуральними і виробляються з відходів продуктів лісової промисловості. Наші пелети виробляються тільки з необробленої деревини і не містять ніяких зв'язуючих еллементів.

  Перейти »