Пелети - біопаливо, що отримується з деревних відходів, торфу та відходів сільського господарства. Являє собою циліндричні гранули стандартного розміру (6-10 мм).

Переваги пелет

Пелетні котли

Пелетний котел - котел, що працює на твердому паливі (пеллетах), має механізм автоподачі палива для безперервної роботи котла. Камера згоряння пелетних котлів відносно невелика, так як основний теплоз'єм відбувається в добре розвиненій багатоходовій конвективнії частині котла (до 70%). У результаті такої конструкції пеллетного котла температура газів складає всього 120-140 °С.

Котел обладнаний спеціальним гранульним пальником об'ємного типу, яка забезпечує більш високий ККД роботи котла при згорянні гранул, ніж у інших категорій твердопаливних котлів, і в порівнянні за ефективністю з котлами на природному газі. Потужність пелетних котлів, що встановлюються в котеджах, як правило, становить від 15 до 100 кВт.

Нижня межа пропонованих потужностей визначається економічною доцільністю (менше 15 кВт вигідніше застосовувати пелетні каміни), а верхня межа пропонованих потужностей пов'язана з відсутністю дослідно-розрахункових підстав для отримання переваг пелетних котлів перед іншими технологіями.

Не можна, також, не відзначити високу ступінь автоматизації пелетних котлів. Подача палива з бункера здійснюється автоматично, у міру необхідності, завдяки чому котел може працювати без участі людини, наприклад, поки є пеллети в оперативному бункері (до 7 діб і навіть більше).

Переваги пелетних котлів

Актуальність використання

Незважаючи на те, що пелетні котли є відносно новим видом опалювального обладнання, вони дуже швидко стали популярними серед населення Європи завдяки своїм безперечним перевагам: незалежності від центральних джерел і, отже, тарифних ставок (наприклад, на газ), екологічній чистоті, максимальної автоматизації та безумовної економічності.

Ми тверезо дивимося в майбутнє і вважаємо що пелети, незабаром стануть таким же традиційним видом палива, як газ чи вугілля. Наша компанія докладе максимум зусиль для комфортного використання пелет в якості основного або альтернативного палива у Вашому домі.


Наше біопаливо

 • Пелета в контейнері Гран Бег (500 кг.)

  Гран Бег - це зручний контейнер для зберігання і розподілу пелет (гранули з деревини). Унікальная пропозиція по доставці пелет, яка дозволяє отримати 500 кг єкологічно чистого палива.

  Перейти »

 • Брикети Екотоп (RUF)

  Прессованные древесные брикеты ЭКОТОП (RUF) являются 100% натуральными и производятся из отходов переработки продуктов лесопилок и деревообрабатывающей промышленности. Это опилки и щепа лиственных пород дерева.

  Перейти »

 • Світла пелета в мішку (15 кг.)

  Пелети (або паливні гранули) Екотоп є 100% натуральними і виробляються з відходів продуктів лісової промисловості. Наші пелети виробляються тільки з необробленої деревини і не містять ніяких зв'язуючих еллементів.

  Перейти »