Пелети можна сміливо віднести до палива, яке практично не має недоліків. Неймовірно? Але правда. Розглянемо основні переваги цього виду палива перед іншими. 


 • Пелети віддають набагато більше тепла, ніж звичайна тріска або шматки деревини. Незважаючи на те, що в принципі це одне і те ж.
 • Вартість пеллетного котла невеликої потужності набагато нижче аналогічного обладнання, яке працює на деревині.
 • Таке біопаливо набагато зручніше зберігати, вони займають в два-три рази менше місця, тому підійдуть для приміщень з обмеженим простором. 
 • У процесі виробництва деревні гранули піддаються термічній обробці, тому їх можна зберігати практично скрізь. На додаток до цього пелети абсолютно нешкідливі для людей з алергічною схильністю, вони не містять ні пилу, ні будь-яких шкідливих мікроорганізмів. 
 • Крім очевидних переваг пелети можуть похвалитися солідним багажем цікавих фактів, які також говорять на їх користь

  1. Кожні спалені 2,2 тонні пелет економлять близько тисячі літрів нафти.
  2. За допомогою одного кілограма гранул можна отримати близько 250 мл етанолу. Ця «переробка» включає в себе кілька етапів, тому не так просто як здається спочатку.
  3. При спалюванні деревних гранул освіту креозоту мінімально. Чим шкідливий креозот? По-перше, він має неприємний запах, який у багатьох асоціюється із залізницею. По-друге, креозот може стати причиною виникнення полум'я в димоході.
  4. Ми вже згадували, що біопаливо можна виробляти з лушпиння соняшника, соломи, лушпиння, деревних відходів. Також пелети роблять з вишневих і оливкових кісточок, торфу, очерету й навіть з курячого посліду. Таким чином, пелети - це стовідсотково натуральна продукція, яка виробляється без додавання клеяться речовин.
  5. На сьогоднішній день в США працює вже близько мільйона пелетних котлів.
  6. Але, незважаючи на це, саме Швеція вийшла в лідери по споживанню біопалива для опалення.
  7. Для обігріву приміщення з площею в 200 кв. метрів знадобиться до 7 тонн гранул на один сезон. 
  8. Щороку пелетне опалення стає все популярнішим. На промислових підприємствах Європи та Північної Америки щорічний приріст становить близько 15%. Це означає, що кожен рік 15% виробництв переходять на опалення гранулами з деревини.

  Наше біопаливо

  • Пелета в контейнері Гран Бег (500 кг.)

   Гран Бег - це зручний контейнер для зберігання і розподілу пелет (гранули з деревини). Унікальная пропозиція по доставці пелет, яка дозволяє отримати 500 кг єкологічно чистого палива.

   Перейти »

  • Брикети Екотоп (RUF)

   Прессованные древесные брикеты ЭКОТОП (RUF) являются 100% натуральными и производятся из отходов переработки продуктов лесопилок и деревообрабатывающей промышленности. Это опилки и щепа лиственных пород дерева.

   Перейти »

  • Світла пелета в мішку (15 кг.)

   Пелети (або паливні гранули) Екотоп є 100% натуральними і виробляються з відходів продуктів лісової промисловості. Наші пелети виробляються тільки з необробленої деревини і не містять ніяких зв'язуючих еллементів.

   Перейти »